SİSTEME GİRİŞ YAP

"100.YILA 1 KALA SAMSUN SPOR YAPIYOR" FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Samsunumuzda, her yıl coşku ile kutladığımız 19 Mayıs "Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" kapsamında; 99. yıl münasebetiyle tertip edilen "100.YILA 1 KALA SAMSUN SPOR YAPIYOR" spor organizasyonlarından ilki olan; futbol turnuvasının açılışı 04 Mayıs 2018 Perşembe günü, saat 20:30' da, Canik Suni Çim Saha' da Canik 19 Mayıs Stadyum Yanı), Vali Yardımcısı Sezgin Üçüncü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz' ın yaptığı vuruşla başladı.

İlimiz genelinden 32 takımın katıldığı futbol turnuvası; Mayıs ayı boyunca devam edecek olup, final müsabakası 31 Mayıs 2018 Dünya Sigara Bırakma Günü' nda yapılacak.

"100.YILA 1 KALA SAMSUN SPOR YAPIYOR" futbol turnuvası aynı zamanda; “Dumansız Hava Sahası“ projesi kapsamında tertip edilerek, sağlıklı yaşamı teşvik etmesi amaçlanıyor.

"100.YILA 1 KALA SAMSUN SPOR YAPIYOR" Spor organizasyonlarında ayrıca 3x3 basketbol, Voleybol, Plaj Futbolu, Bilek Güreşi, Dart, Bisiklet, Masatenisi ve Tenis gibi branşlarda da turnuvalar Mayıs ayı boyunca tertip edilecek. Halka açık turnuvalara katılım göstermek isteyenlerin Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile iletişime geçmeleri yeterlidir.

Samsun Gençlik Hizmetleri ve spor il Müdürlüğü olarak bütün sporseverlere teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

 

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR

Yayınlanma : 04 Mayıs 2018 , Görüntülenme : 852

DİĞER HABERLER
Tüm hakları saklıdır. Copyright 2015